Kontakt
Siedziba firmy. Magazyn numer 1
ul. Myśliwska 34A
95-200 Pabianice, Polska
Central European Time (CET):
+48 42 22 54 800
+48 42 22 54 801
sekretariat@jumi.com.pl
NIP 7312047848
REGON 101861899
KRS 0000910992

Wysokość kapitału zakładowego: 25 000 000 zł
Magazyny
+48 42 22 54 894
+48 695 695 791
magazyn1@jumi.com.pl
Magazyn 2
ul. Piłsudskiego 7,
95-200 Pabianice
51°40'07.4"N 19°21'30.8"E
Magazyn 3
ul. Warszawska 91,
95-200 Pabianice
51°39'48.2"N 19°23'05.8"E
Dział sprzedaży
Sieci handlowe
Małgorzata Ignatowicz
Dyrektor Sprzedaży

+48 601 140 600
m.ignatowicz@jumi.com.pl
Eksport
Dorota Berner-Frankowska
Key Account Manager

+48 42 22 54 807
+48 693 251 804
export@jumi.com.pl
Francja
Thierry Cottin
Przedstawiciel handlowy – Francja

+33 632 20 81 53
t.cottin@jumi.com.pl
E-commerce
Karolina Kacprzyk
Manager e-commerce

+48 42 22 54 817
+48 691 540 545
sklep@jumi.com.pl
Hurt Region 1
Przemysław Kapuściński
Przedstawiciel handlowy

+48 605 388 558
p.kapuscinski@jumi.com.pl
Hurt Region 2
Marcin Grzebyk
Przedstawiciel handlowy

+48 693 774 554
m.grzebyk@jumi.com.pl
Dział zakupów i importu towarów
Bartosz Stencel
Dyrektor Działu Zakupów i Importu
+48 609 002 677
b.stencel@jumi.com.pl
Ewa Kapuścińska
Wielkanoc, Halloween
+48 571 071 630
e.kapuscinska@jumi.com.pl
Rafał Krakus
Ogród
+48 602 291 167
r.krakus@jumi.com.pl
Agnieszka Lange
Oświetlenie
+48 571 071 866
a.lange@jumi.com.pl
Marta Niewiadoma
Boże Narodzenie
+48 505 199 559
m.niewiadoma@jumi.com.pl
Izabela Warpechowska
Kategorie całoroczne
+48 508 908 309
i.warpechowska@jumi.com.pl
Magdalena Krupa
Kwiaty
+48 508 908 308
m.krupa@jumi.com.pl
Kontrola jakości
+48 42 22 54 828
jakosc@jumi.com.pl
Marketing i PR
+48 609 127 777
marketing@jumi.com.pl
Reklamacje i serwis
+48 572 876 398
reklamacje@jumi.com.pl

Chcesz, byśmy wspólnie z Tobą tworzyli rozwiązania?

  • Potrzebujesz gamy produktów wraz z ekspozycją
    w Twoim sklepie?
  • Szukasz pewnego dostawcy z dużymi możliwościami logistycznymi?
  • Jesteś kupcem w sieci?
  • Prowadzisz sklep i chcesz nawiązać współpracę?
  • Pracujesz z wybranymi z naszych produktów?
    Daj się oczarować kolejnymi.

    Zostaw kontakt,
    zajmiemy się resztą