Kariera
Pragniemy, aby grono naszych pracowników poszerzało się o ludzi ambitnych, kreatywnych, szukających pracy stałej i dającej możliwość rozwoju zawodowego.

Czujesz, że możemy być miejscem dla Ciebie? Chcesz stać się częścią naszego zespołu, prześlij nam swoje CV na rekrutacja@jumi.com.pl lub zadzwoń +48 42 22 54 800.

Aktualnie poszukujemy
Sourcing Manager (Pabianice)

As a Sourcing Manager you will be responsible for handling the company’s end to end sourcing operations. The successful candidate will be able to appraise and improve our sourcing activities by analyzing the company’s finances, supplying partnerships and new possibilities.

Your responsibilities

  • Manage the company’s supply portfolio ensuring transparency of spending
  • Generate and implement efficient sourcing and category management strategies
  • Analyze and calculate costs of procurement and implement the Cost Reduction Strategy Brake Down
  • Invent negotiation strategies and secure profitable deals
  • Optimize sourcing procedures to attain maximum efficiency
  • Research and anticipate shifts in the negotiating power of suppliers
  • Perform cost and scenario analysis, and benchmarking
  • Estimate risks and apply risk minimizing techniques
  • Discover and partner with trustworthy suppliers
  • Determine quantities and lead times

Requirements:

  • BSc degree in supply chain management, logistics or business administration
  • Proven work experience on similar position as Procurement Manager, Strategic Buyer, Product Manager
  • Familiarity with sourcing and supplier management and relevant software
  • Experience in sourcing for the category like Home Improvement and Garden
  • Understanding of market dynamics and business judgement
  • Strong project management and leadership skills
  • Ability to negotiate and sustain networking relationships
  • Comfortable with figures and in collecting, analyzing and interpreting data
  • Professional knowledge of English and Polish
  • Knowledge of other languages is welcome
  • Driving licence

What we offer

  • Independent position in the purchasing division
  • Basic salary and bonus
  • Appropriate work tools and programs supporting the purchasing process
  • Medical or sport package
  • Group insurance and the possibility of joining the PPK
  • Good working atmosphere
  • Full-time employment contract,
  • Possibility of working in Home Office system
  • Working in place at least 4 times a month
  • Sharing the costs of sports activities
  • Private medical care
  • Sharing the costs of foreign language classes
  • Sharing the costs of professional training & courses
  • Life insurance
  • Flexible working time
  • Corporate products and services at discounted prices
  • Parking space for employees
Key Account Manager (Pabianice)

Zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie aktywności sprzedażowych
  • Zarządzanie sprzedażą oraz realizacja celów
  • Nadzór nad przygotowaniem i przedstawienie ofert handlowych klientom
  • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami
  • Udział w krajowych i zagranicznych targach branżowych
  • Wzbogacanie oferty handlowej

Wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi działającymi w Polsce
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel oraz języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Wysoka komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małymi zespołami oraz projektami

Oferta

  • Umowa o pracę lub umowa B2B, do wyboru
  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet sportowy lub medyczny
  • Możliwość przystąpienia do PPK oraz ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na produkty z oferty Jumi
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Strefa relaksu
Młodszy Specjalista IT ( Pabianice)

Twój zakres obowiązków:

  • Techniczne wsparcie dla użytkowników wewnętrznych
  • Reagowanie na zgłoszenia serwisowe użytkowników
  • Badanie, diagnozowanie, rozwiązywanie problemów
  • Bieżąca administracja i aktualizacja serwerów (Windows / Linux)
  • Bieżące monitorowanie i nadzór nad systemami
  • Wyposażanie stanowisk pracy w zakresie oprogramowania i urządzeń IT

Nasze wymagania:

  • Pakiet Office
  • TCP/IP
  • Dobra znajomość systemów Windows 8.0, 8.1, 10, 11
  • Podstawowa znajomość Windows serwer 2012/ 2022 i wirtualizacji Hyper-V
  • Podstawowa znajomość systemów Linux
  • Znajomość zagadnień z obszaru sieci (LAN/WLAN)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office
  • Komunikatywność, pomysłowość, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego i biurowego użytkownika końcowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych (MySQL/MariaDB, MSSQL), umiejętność tworzenia skryptów, query SQL,
  • Znajomość Azure, Power BI, Exchange Online

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kompetencji na kursach i szkoleniach
    • szkolenia wewnątrzfirmowe
    • szkolenia zewnętrzne
    • treningi umiejętności miękkich
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Praca o charakterze stacjonarnym, od poniedziałku do piątku
  • Pakiet medyczny lub sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe i możliwość przystąpienia do PPK
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Ciekawe i zróżnicowane zadania

Benefity

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
Grafik (Pabianice)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie i skład materiałów graficznych (opakowań, standów, etykiet, innych form)
  • Współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi i marketingowymi
  • Tworzenie kreacji graficznych na potrzeby różnych kanałów komunikacji oraz w ramach kampanii digitalowych
  • Tworzenie firmowych materiałów graficznych (prezentacje, foldery i inne materiały marketingowe)
  • Współpraca z dostawcami usług poligraficznych
  • Wykonywanie, retusz i obróbka fotografii produktowych
  • Zarządzanie bazą zdjęć produktów, dbanie o spójność wizualną przygotowywanych prac
  • Współpraca w opracowaniu koncepcji wystawienniczej i zabudowy na targach
  • Wykonywanie zdjęć (wzory, standy, wzorcownia, stoisko targowe, inne)

  • Doświadczenie w opracowaniu grafiki na opakowania, ulotki, plakaty, banery, katalogi, wizytówki, kalendarze, kartki okolicznościowe
  • Wiedza z zakresu DTP
  • Doświadczenie w pracy z „księgą znaku”
  • Znajomość programów graficznych i umiejętność ich praktycznego stosowania: Corel Draw/ InDesign, Photoshop, Illustrator, inne mile widziane
  • Praktyczna znajomość PowerPoint
  • Umiejętność wykonywania zdjęć produktowych i aranżacyjnych
  • Wysokie poczucie estetyki wizualnej i otwartość na nowe trendy
  • Kreatywność i praca nad pozyskiwaniem informacji na temat nowych trendów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy z brandbook’ami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat, praca poniedziałek-piątek
  • Rozwój zawodowy, szkolenia

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE SWOJEJ APLIKACJI NA ADRES: REKRUTACJA@JUMI.COM.PL

Prosimy także o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę JUMI Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie zawartym w CV w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko, na jakie aplikuję oraz na wykorzystanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę na stanowisko wymagające tożsamych kompetencji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).