Kariera - poszukujemy rozwijamy

Praca w jumi

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie? Interesuje Cię logistyka? Sprzedaż? Może odnajdziesz się w imporcie towarów z Dalekiego Wschodu? A może praca w kadrach lub księgowości jest tą wymarzoną? Pragniemy, aby grono naszych pracowników poszerzało się o ludzi ambitnych, kreatywnych, szukających pracy stałej i dającej możliwość rozwoju zawodowego.

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV, dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Pracownik Magazynu

Obowiązki:

  • przyjmowanie, zliczanie i kompletacja towaru przy użyciu skanerów
  • oklejanie i przekodowywanie towaru
  • raportowanie o realizacji powierzonych zadań

Kwalifikacje:

  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system benefitów ( karta Multisport; prywatna opieka medyczna )

Przedstawiciel handlowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację planów sprzedażowych na wyznaczonym obszarze
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów ( sklepy, hurtownie, podmioty realizujące sprzedaż internetową itp.) oraz utrzymywanie z nimi trwałych relacji
  • przygotowywanie ofert oraz negocjacje warunków współpracy
  • kompleksowa obsługa klientów na powierzonym terenie
  • współudział i nadzorowanie realizacji zamówień dla klientów
  • współpraca z Managerem Handlowym oraz Zarządem w zakresie krótko i długoterminowej strategii sprzedażowej
  • ocena potencjału biznesowego oraz zarządzanie relacjami handlowymi na wyznaczonym terenie

  • minimum dwuletnie doświadczenie
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • znajomość technik sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • chęć stałego rozwoju osobistego
  • umiejętność zarządzania czasem pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • dużą samodzielność i elastyczność w działaniu
  • profesjonalne warsztaty w obszarze planowania i realizowania założonych wyników,
  • uczestnictwo w ustalaniu strategii marketingowej
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

SYSTEM BENEFITÓW ( KARTA MULTISPORT; PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA )

Specjalista ds. Zakupów

  • inicjowanie i utrzymywanie trwałych relacji z dostawcami (przede wszystkim dostawcy międzynarodowi),
  • przygotowywanie kalkulacji zakupowych,
  • planowanie zakupów i strategii zakupowych,
  • negocjacja umów i warunków handlowych

Ponadto do jej obowiązków będzie należało:

  • analizowanie stanów magazynowych,
  • przygotowywanie raportów i analiz zakupowych,
  • poszukiwanie nowych dostawców i towarów na rynku,
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji zakupu,
  • monitoring zobowiązań wobec dostawców,
  • współpraca przy tworzeniu budżetu zakupów,
  • spotkania z dostawcami w siedzibie firmy i u dostawców,
  • wyjazdy na targi branżowe
  • współpraca z poszczególnymi działami w firmie
  • bieżące wsparcie zespołu
    • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętności analityczne,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub sprzedaży,
    • mile widziane doświadczenie we współpracy z Chinami,
    • mile widziane wykształcenie techniczne,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem Comarch CDN XL lub podobnym.
  • wdrożenie i budowę ścieżki kariery,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • uczestnictwo w ustalaniu strategii marketingowej i sprzedażowej,
  • atrakcyjny system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres:

REKRUTACJA@JUMI.COM.PL

Prosimy także o umieszczenie w CV klauzuli:

            Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę JUMI Sp. z o.o. Sp. k. moich danych osobowych w zakresie zawartym w CV w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko, na jakie aplikuję oraz na wykorzystanie ich na potrzeby   przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę na stanowisko wymagające tożsamych kompetencji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu  Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).