Kariera
Pragniemy, aby grono naszych pracowników poszerzało się o ludzi ambitnych, kreatywnych, szukających pracy stałej i dającej możliwość rozwoju zawodowego.

Czujesz, że możemy być miejscem dla Ciebie? Chcesz stać się częścią naszego zespołu, prześlij nam swoje CV na rekrutacja@jumi.com.pl lub zadzwoń +48 42 22 54 800.

Aktualnie poszukujemy
Specjalista ds. zakupów

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży oświetleniowej (oświetlenie dekoracyjne, wewnętrzne, zewnętrzne, ogrodowe).

Zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców oraz nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Rozwijanie gamy produktów w kategorii: oświetlenie
  • Komunikacja mailowa i telefoniczna z dostawcami
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych (w języku polskim i angielskim)
  • Udział w spotkaniach z dostawcami oraz wyjazdy na targi
  • Aktualizacja oraz budowanie bazy dostawców, dobór dostawców
  • Udział w opracowaniu i optymalizacji procedur zakupowych
  • Prowadzenie aktywności związanych obsługą procesu zakupowego
  • Efektywne prowadzenie wielu projektów jednocześnie
  • Współpraca z innymi działami w firmie, w szczególności działem jakości i działem sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w kategorii produktowej: oświetlenie
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zmysł estetyczny i znajomość trendów w zakresie dekoracji i oświetlenia wnętrz i ogrodów
  • Pozytywne nastawienie, otwartość
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo sprawna obsługa komputera, szczególnie pakietu MS Office
  • Mile widziane będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny lub sportowy
  • Pozytywna atmosfera w pracy
  • Praca w zgranym zespole
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy zdalnej oraz elastyczny grafik
  • Rabaty na firmowe produkty

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • zniżki na firmowe produkty
  • parking dla pracowników
Pracownik Magazynu (Pabianice)

Obowiązki

  • Przyjmowanie dostaw
  • Realizowanie wysyłek
  • Obsługa skanera
  • Kompletacja zamówień

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego + 48 695 695 792 lub przesyłania zgłoszeń i cv na adres rekrutacja@jumi.com.pl

Oferta

  • Umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • miesięczną premię motywacyjną
  • kartę sportową lub pakiet medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w doświadczonym i zmotywowanym zespole
  • dobrą atmosferę w pracy
  • możliwość zrobienia uprawnień na wózki widłowe
  • możliwość awansu

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESYŁANIE SWOJEJ APLIKACJI NA ADRES: REKRUTACJA@JUMI.COM.PL

Prosimy także o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę JUMI Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie zawartym w CV w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko, na jakie aplikuję oraz na wykorzystanie ich na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę na stanowisko wymagające tożsamych kompetencji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).