O firmie
Prawdopodobnie większość klientów Twojej sieci handlowej posiada nasze produkty.

Dostarczamy pozytywne emocje

Jesteśmy producentem i importerem produktów z szeregu kategorii, przede wszystkim: Boże Narodzenie, Wielkanoc, halloween, oświetlenie, ogród, meble do domu, meble do biura, kwiaty sztuczne, produkty dla dzieci.
Asortyment Jumi dostępny jest w większości sklepów w Polsce. To nasz ogromny atut. Jesteśmy obecni w największych sieciach handlowych.

Siedziba główna Jumi znajduje się w Pabianicach. To tu, w centrum Polski blisko 160 naszych pracowników zajmuje się wyszukiwaniem, zakupem i sprzedażą produktów Jumi. Tu prowadzimy magazyny i stąd obsługujemy logistycznie klientów zarówno krajowych jak i z dużej części Europy.  Nasz pabianicki showroom odwiedzają kupcy reprezentujący wiodące sieci handlowe. Dbamy by to był dobrze wykorzystany, konstruktywny i mile spędzony czas.

Mamy poczucie misji

Od ponad 35 lat towarzyszymy naszym Klientom w przygotowaniu wyjątkowych aranżacji świątecznych na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Dostarczamy ozdoby, dekoracje, stroje i gadżety na Halloween, Walentynki i inne okazje.
Chcemy urozmaicać, ozdabiać i upiększać przestrzeń w ważnych, uroczystych, poważnych, jak też zabawnych momentach życia naszych klientów.

Twórz Niezwykłe Chwile
W dekoracjach świątecznych jesteśmy dostawcą pierwszego wyboru.
W dekoracjach świątecznych jesteśmy dostawcą pierwszego wyboru.

Boże Narodzenie, Wielkanoc, ale także Walentynki, Halloween – podczas wszystkich tych okazji, produkty JUMI towarzyszą naszym klientom zarówno w Polsce, jak i zagranicą.
W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie i do swojego wnętrza.

Logistyka - jesteśmy sprawnym dostawcą
Dysponujemy własnym centrum logistycznym zlokalizowanym w centralnej Polsce, w Pabianicach. Nasze magazyny oferują powierzchnię ponad 16 000 m2.
Dzięki korzystnej lokalizacji, nowoczesnym magazynom oraz szybkiemu łańcuchowi dostaw jesteśmy zawsze gotowi do sprawnego dostarczania zamówionego towaru na wskazany czas.
Zarząd i założyciele
Początki JUMI sięgają roku 1985 r. kiedy została założona jako firma prywatna rodziny Michalskich. Dziś firma jest zarządzana przez następujące osoby:
Prezes Zarządu
Marek Bigoszewski
Vice Prezes Zarządu
Agnieszka Michaś – Michalska
Prokurent
Właściciel
Bogdan Michalski
Założyciel
Historia Jumi
Z każdym rokiem stawialiśmy kolejny, duży krok w przód. Dało nam to możliwość nieustannego rozwoju. Na przestrzeni lat, osiągnęliśmy status jednego z liderów rynku w zakresie ozdób, dodatków oraz wystroju wnętrz.
 • Rok
  1985
  Rodzina Michalskich założyła w Pabianicach firmę, wytwarzającą łańcuchy choinkowe z folii metalizowanej.
 • Rok
  1987
  Siedziba firmy została przeniesiona do budynków przy ul. Świętokrzyskiej 13. Początkowo produkcja odbywała się w pomieszczeniach gospodarczych.
 • Rok
  1993
  Jumi rozpoczęła współpracę z amerykańską siecią K-Mart - została eksporterem ozdób. Znaczna część produkcji wykonywana była ręcznie.
 • Rok
  1995
  Otwarcie na nowych dostawców i import dekoracji z Chin. Ważną część oferty stanowiły rozkładane ozdoby z folii metalizowanej.
 • Rok
  1998
  1998 to ważny rok dla Jumi, w którym została zaprojektowana maszyna do produkcji grubych łańcuchów choinkowych. Pomysłodawcą i wykonawcą prototypu był obecny wiceprezes, p. Marek Bigoszewski.
 • Rok
  2001
  Działalność rozpoczyna JUMI Sp. z o.o., której celem jest rozwój importu z Chin i współpraca z klientami sieciowymi.
  Natomiast działalność Z.H.iP.R JUMI została skoncentrowana na produkcji ozdób choinkowych z folii metalizowanych.
 • Rok
  2006
  Powstało biuro w Chinach, które wspiera Jumi w dotarciu do rzetelnych producentów, prowadzi selekcję i kontroluje jakość produktów.
 • Rok
  2010
  Jumi odnosi istotne sukcesy handlowe i realizuje duże wolumeny towarów dekoracyjnych z klientami zagranicznymi. Dodatkowo Zarząd rozszerza portfolio produktów o kategorie całoroczne.
 • Rok
  2016
  Tempo rozwoju firmy przyspiesza, Jumi notuje dynamiczny wzrost obrotów rok do roku. Z ogromną satysfakcją i klarowną wizją firma patrzy w przyszłość.
 • Rok
  2021
  Zarząd podejmuje decyzję o rozwoju kadry kierowniczej. W efekcie doświadczony zespół zyskuje świeżość i skoncentrowane kompetencje m.in. w zakupach i sprzedaży.
 • Rok
  2023
  Dotychczasowy Dyrektor Operacyjny Bernard Falin, obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu - umacnia globalną pozycję firmy, dla zapewnienia jej bezpiecznego i stabilnego rozwoju.

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie i zaangażowani lokalnie

Pabianice to miejsce, z którym jesteśmy związani od kilkudziesięciu lat, w którym angażujemy się społecznie, wspieramy inicjatywy kulturalne, w które wrośliśmy i z którym firma wiąże swoją przyszłość.

Od kilku lat, wraz z włodarzami miasta Pabianice, w pierwszą niedzielę grudnia organizujemy uroczysty przemarsz ulicami Pabianic w PARADZIE ŚWIĄTECZNEJ. Zapraszamy na to wydarzenie wszystkich mieszkańców miasta i jego okolic. Przejście całej parady kończy się zwykle na Rynku Starego Miasta, gdzie jest także organizowany jarmark świąteczny, który uświetniają znane zespoły muzyczne. Za każdym razem nasi pracownicy oraz pracownicy ratusza dokładają wszelkich starań, aby dzień parady dawał uczestnikom wiele radości.

Mamy świadomość tego, że wokół nas jest wiele osób w potrzebie, które z różnych przyczyn wymagają wsparcia. Dlatego w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, dzielimy się tym, co mamy z innymi.

W Jumi przejawia się głównie w ofiarnym działaniu na rzecz naszego bliższego i dalszego otoczenia. Są to w szczególności darowizny skomponowane z naszych produktów dostarczane do miejsc, które najbardziej potrzebują takiego wsparcia. Wspieramy przede wszystkim szpitale, domy pomocy społecznej i domy dziecka, ale także mniej zamożne przedszkola i szkoły.