Dokąd dążymy

mISJA I WIZJA

Od ponad 30 lat towarzyszymy naszym Klientom w przygotowaniu niecodziennych i wyjątkowych aranżacji świątecznych na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Proponujemy dekoracje, meble i oświetlenie do ogrodów, jak również produkty na takie okazje jak Walentynki czy Halloween oraz sztuczne kwiaty i kompozycje kwiatowe.

Misją naszą jest być z odbiorcami naszych produktów w ważnych momentach ich życia, w radosne świąteczne dni, ale także podczas codziennej pracy – zawsze sprawiając naszymi ozdobami radość, tworząc wyjątkowy klimat indywidualnego otoczenia.

 

Robimy wszystko z myślą o tym, aby Państwa dni były niepowtarzalne, piękne i nastrojowe!

Wizją JUMI jest

oferowanie naszym klientom takich produktów do ich domów i ogrodów, aby zawsze wpisywały się w nadchodzące trendy. Nieustannie inwestujemy w proces zdobywania wiedzy o najnowszych, światowych trendach. Uczestniczymy we wszystkich ważnych wydarzeniach targowych na świecie. Analizujemy trendy 3-letnie w rotacji konkretnymi produktami, korelujemy to z danymi o trendach i kierunkach światowych stylów aranżacji przestrzeni. 

Atutem JUMI jest

Nasza wykwalifikowana kadra w dziale zakupów oraz w dziale sprzedaży stara się każdego dnia dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości.
Sposób, w jaki podchodzimy do rynku i do klienta, można ująć tylko w jeden sposób – jako wielkie zaangażowanie i zrozumienie potrzeb – aby świat, który tworzą nasze produkty był tym wymarzonym.

LOGISTYKA

Dysponujemy własnym centrum logistycznym o powierzchni magazynowej ponad 16 000 m2. Jesteśmy zawsze gotowi do sprawnego dostarczania zamówionego towaru na wskazany czas. Zatrudniamy blisko 150 osób na wszystkich naszych magazynach. Skupiamy się na tym, aby Państwa towar był należycie spakowany i dostarczony na czas.6