Showroom
Duża i komfortowa powierzchnia ekspozycyjna dla wygody klientów.

Tematyczne showroomy

Aby ułatwić Klientom zapoznanie się z naszą bogatą i różnorodną ofertą, przygotowaliśmy dla nich specjalne tematyczne powierzchnie ekspozycyjne.

Przybywający do nas klienci mogą się w nich zapoznać z gamą produktów na Boże Narodzenie, Wielkanoc, czy produkty do ogrodu.

Dzięki naszym showroomom zakupy u nas są komfortowe i przyjemne.

Wielkanoc
6000 produktów
zaaranżowanych specjalnie dla państwa
Kwiaty sztuczne
6000 produktów
zaaranżowanych specjalnie dla państwa
Ogród
6000 produktów
zaaranżowanych specjalnie dla państwa
Jak pracujemy z klientem
 • 1.
  Zapytanie
  Po otrzymaniu zapytania od klienta, zostaje ono niezwłocznie przekazane do realizacji.
 • 2.
  Oferta w formie elektronicznej
  Po zapoznaniu się z zapytaniem, nasi specjaliści ds. sprzedaży przesyłają przygotowaną na miarę ofertę i wysyłają ją niezwłocznie do klienta w formie elektroniczną.
 • 3.
  Spotkanie i prezentacja oferty
  Przesyłając ofertę proponujemy naszym klientom spotkanie i osobistą prezentację oferty. Jesteśmy zdania, że najlepsza technika nie zastąpi spotkania z żywym człowiekiem, który na miejscu wyjaśni wszystkie wątpliwości.
 • 4.
  Finalizacja
  Po osobistej prezentacji oferty negocjujemy finalne warunki i przystępujemy do dokonania transakcji.

Komfort i wygoda klientów na pierwszym miejscu.

Mając w ofercie wiele tysięcy produktów, zdajemy sobie sprawę, że czasami wybór z całej gamy, może nastręczyć nie lada problemów. Mając to na uwadze, zaaranżowaliśmy w naszej firmie specjalne przestrzenie, w których klienci mogą w wygodny sposób zapoznać się nie tylko z pojedynczymi produktami, ale mogą również zobaczyć całe aranżacje z ich użyciem. Na pewno ułatwi to wybór, potrzebnych akcesoriów, a także sprawi, że same zakupy u nas będą przyjemnością.

 

Podzieliliśmy całą powierzchnię tematycznie. Tak by klienci zainteresowani na przykład sztucznymi kwiatami, mogli obejrzeć ich bogatą gamę w specjalnym pomieszczeniu.

 

W okresie zimowym, przed Bożym Narodzeniem, w specjalnie przygotowanej przestrzeni prezentujemy tysiące lampek, łańcuchów choinkowych, girland, ozdób, skrzatów i wiele wiele innych akcesoriów potrzebnych do odpowiedniego udekorowania domu, czy biura na Święta.

Podobnie na Wielkanoc. Nasi klienci mogą wybierać spośród tysięcy jajek, barwników, wielkanocnych zajączków, kwiatów i innych ozdób.

Dla tych, którzy nie boją się niczego przygotowaliśmy na Halloween showroom z bogatą ofertą kościotrupów, strasznych masek i wielu innych akcesoriów mrożących krew w żyłach.

A ci, którzy po prostu lubią się relaksować w ogrodzie, mogą wybierać spośród setek mebli i akcesoriów ogrodowych w specjalnie do tego zaaranżowanej przestrzeni.

Zapraszamy do naszych komfortowo zaaranżowanych przestrzeni, by zapoznać się z bogatą ofertą JUMI.

Pielęgnujemy relacje

Nasze znakomite kontakty z Partnerami biznesowymi nie zmieniają się od lat. Pielęgnując dobre relacje, staramy sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Pozycję na rynku budujemy w oparciu o doskonałe rozpoznanie potrzeb naszych Kontrahentów. Dlatego jesteśmy zawsze o krok do przodu. To zdecydowanie czyni nas firmą przyjazną dla odbiorcy

Umów się na prezentację oferty w naszym Showroomie