ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Firma Jumi sprzedając swoje dekoracje i ozdoby świąteczne na Boże Narodzenie stawia przede wszystkim na różnorodność barw i wzorów. 
W swojej ofercie posiadamy tysiące produktów, które z pewnością zadowolą każdego wymagającego nabywcę.

Każdy klient znajdzie więc ozdoby choinkowe, które trafią w jego indywidualny gust i pozwolą udekorować dom we własnym, niepowtarzalnym stylu. Można wybrać klasyczne ozdoby, eleganckie i wytworne, bądź postawić na kolor i odrobinę szaleństwa, wybierając ozdoby we wszystkich barwach tęczy. Bombki, łańcuchy czy stroiki wniosą niepowtarzalny klimat w każde wnętrza, a świątecznie ustrojone meble i choinki będą cieszyły oczy bliskich.

Dekoracje bożonarodzeniowe, oferowane przez firmę Jumi są wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu najlepszych technik, a ich trwałość została potwierdzone przez pozytywne opinie zadowolonych klientów oraz certyfikaty jakości wydane przez niezależne instytucje.

To właśnie u nas znajdziesz ozdoby, o jakich zawsze marzyłeś – kolorowe, szklane bombki, ozdoby ze słomy, szkła, drewna, własnoręcznie wykonane figurki, a także choinki, łańcuchy, oświetlenie świąteczne. Asortyment firmy Jumi poszerza się co sezon o nowości, warto więc wracać do nas i wybierać nowy styl na kolejny rok.

Wybierając najlepsze dekoracje świąteczne będziecie cieszyć się Państwo konkurencyjnymi cenami oraz najlepszą na rynku jakością.

Bombki

Tradycyjne i nowoczesne, szklane i materiałowe – w takim kolorze jaki lubisz najbardziej i jaki jest modny w danym sezonie. Zawsze ponadczasowa ozdoba na choinkę.

ozdoby choinkowe

Czy to musi być bombka…dzisiaj to może być także piórko, drewniany renifer czy metalowy dzwonek. Każdy znajdzie coś niepowtarzanego i w swoim guście.

choinki

Proponujemy różne wzory i wariacje na temat żywej choinki z lasu - duża przyprószona śniegiem czy maleńka na pniu? Szeroki wybór dla osób o nieograniczonej wyobraźni.

piki

Maleńkie ozdoby na stół czy do wazonu to pomysł dla tych którzy lubią, aby w każdym kącie domu zrobiło się świątecznie i nastrojowo.

stroiki

Gdy czujesz, że na stole wigilijnym brak jest jeszcze czegoś – to na pewno jest to stroik złoty, czerwony lub srebrny. Wybierz wzory do aranżacji spośród wielu naszych propozycji.

OZDOBY OŚWIETLENIOWE

Światło lamp może skrzyć się nawet w najmniejszym pudełeczku. Lubimy wszyscy migoczące maleńkie świetliki i latarenki, które nadają cudownie błogi, ciepły nastrój w każdym domu.

KOKARDY, WSTĄŻKI, ŁAŃCUCHY

Brokatowe i matowe, lśniące i pełne przepychu. Takie są nasze duże ozdoby na choinki, ale też na schody i poręcze, nad kominek i na drzwi.

ozdoby oświetleniowe

Ozdoby świetlne to nie tylko piękny łańcuch światełek, które migoczą na choince. To także efektownie prezentujące się gwiazdy, girlandy, postaci zwierzątek, aniołków lub bałwanków, sople i śnieżynki.

katalogi oferty bożonarodzeniowej

przegląd oferty na ozdoby boŻonarodzeniowej firmy JUMI /oferta hurtowa/

Katalog z ofertą promocyjną (PDF) oglądaj online
(po kliknięciu otworzy się pdf w nowym oknie)

Katalog z ofertą  (PDF) oglądaj online
(po kliknięciu otworzy się pdf w nowym oknie)